Nano Gym

Dodatkowe przychody dla klubu. Otwórz niezależne studio małym kosztem

Wszystko bez opłat franczyzowych.

Zysk miesięczny *

63 900zł

* Do osiągnięcia w przypadku 5 grup dziennie z maksymalnym obłożeniem
1

Mała inwestycja

Na podstawie 30-letniego doświadczenia stworzyliśmy model klubu fitness dla 24 osób jednocześnie, przyjmującego do 400 członków. Nano Gym zajmuje jedynie 114 m2 i kosztuje 190 tys. zł netto, oferując kompleksowe wyposażenie, w tym gumową podłogę, monitory, aplikacje, urządzenia, oraz szkolenie personelu.
2

Niskie koszty miesieczne

Nano Gym, dzięki niewielkiej powierzchni, ekonomicznemu wyposażeniu i minimalnemu zatrudnieniu, oferuje znacznie niższe koszty miesięczne niż tradycyjne kluby fitness. Brak energochłonnych urządzeń i dodatkowych opłat franczyzowych sprawia, że jest to efektywne i oszczędne rozwiązanie biznesowe.
3

Przychody dużego klubu

Atrakcyjność wyposażenia, gotowe programy zajęć oraz aplikacje wspomagające Nano Gym zabezpieczają tyle samo kanałów przychodowych co dobrze zorganizowany, duży klub fitness. Dzięki temu przychody przychody osiągane przez Nano Gym kształtują się na poziomach osiąganych przez duże kluby fitness

Nano Gym

O co chodzi

Nano Boot Camp

Nano Boot Camp to rewolucyjna, 50 minutowa koncepcja grupowego treningu interwałowego całego ciała. Ten wyjątkowy, wspierany przez instruktora i aplikację treningową rodzaj treningu jest obecnie najbardziej popularną formą treningu funkcjonalnego na całym świecie, która jest polecana wszystkim, niezależnie od aktualnej formy, wieku i celu treningowego.
Każdy uczestnik zajęć trenuje we własnym tempie angażując wszystkie grupy mięśniowe osiągając wielopoziomową poprawę w swojej wytrzymałości, kondycji i redukcji tkanki tłuszczowej. Wersja BASIC Nano Gym posiada 6 stanowisk treningowych, z których każde zapewnia bezpieczny sprzęt oraz komfortowe i dizajnerskie akcesoria treningowe dla 4 osób ćwiczących jednocześnie.
Nano Gym

Dla kogo i dlaczego

Niezależnie od tego, czy jesteś instruktorem, właścicielem siłowni, czy kimś, kto ma dość korporacyjnego wyścigu szczurów, koncepcja Nano Gym jest idealna do rozpoczęcia pierwszej własnej działalności fitness. Jest to stosunkowo niedroga inwestycja z bardzo wysokim ROI. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć odpowiednią lokalizację i dostosować ją do siłowni Nano.

Mam własny lokal o pow. od 150 do 300 m2 i nie wiem co tam zrobić

Jeśli masz własny lokal to zastanów się, czy zamiast go wynajmować komuś, kto i tak może okazać się niepewnym najemcą, nie lepiej jest otworzyć własne studio Nano Gym, które nie wymaga od Ciebie ani doświadczenia ani szczególnej opieki lub pracy, a przy okazji może zapewnić dochód na poziomie nawet dziesięciokrotnie wyższym niż możesz uzyskać za wynajem. Napisz do nas, a my sprawdzimy, czy Twój lokal się do tego nadaje.

Jestem trenerem i chcę otworzyć własne studio

Jesteś trenerem masz już doświadczenie i zapewne własnych klientów, przenieś ich wszystkich do własnego studia, na które Cię stać. Jednocześnie podnieś swój prestiż i zapewnij sobie nowych klientów na zajęcia typu bootcamp w Nano Gym. Jeśli chcesz to robić sam, to nie musisz nawet nikogo zatrudniać, a Twoje zyski będą jeszcze większe, bo mogą przekroczyć nawet 50 tys. miesięcznie. Napisz do nas, a my damy Ci znać, czy miejscowość, w której chcesz otworzyć studio jest odpowiednie dla Nano.

Posiadam już klub, ale chętnie zwiększę jego możliwości przychodowe

Zajęcia bootcamp w klubie to obecnie najbardziej popularny kierunek rozwoju fitness klubów. Jednak bez odpowiedniego oprogramowania wspomagającego pracę trenera tego poprostu nie da się zrobić. Nano Gym zapewni Ci gotowe treningi przygotowane na wszystkie dni miesiąca, ale da Ci też możliwość pełnej edycji i wprowadzania własnych planów treningowych opartych o najbardziej popularne i efektywne ćwiczenia funkcjonalne. Wszystko po to, aby zyskać zupełnie nowych klientów i zwiększyć przychody klubu nawet o połowę. Napisz do nas, a my sprawdzimy, czy Twój klub się do tego nadaje.
Nano Gym

Układ

150 m2 całkowitego obszaru wystarczy na siłownię Nano, ale nie jest to powierzchnia ściśle zdefiniowana. Ze względu na koszty czynszu, podstawowa siłownia Nano nie powinna być większa niż 200 m2. Jedyną rzeczą, która jest ściśle zdefiniowana, jest to obszar treningu, który w wersji basic wynosi 114 m2.
Nano Gym

Brak opłat franczyzowych

Nie wymagamy od Ciebie żadnych opłat za kontrakt, licencję ani franczyzę. Z drugiej strony dajemy Ci całą naszą wiedzę i wsparcie. W tym początkowe konsultacje i jeden miesiąc pełnego wsparcia już po otwarciu klubu od najbardziej doświadczonych osób w temacie na rynku. Minimalna liczba kosztów i pracowników, ale maksymalna liczba członków. To nasze motto. Tylko 114 m2 powierzchni treningowej wystarczy, aby pomieścić 24 osoby w jednej grupie i wygenerować ponad 60 tyś. zł Twojego dochodu. Nano GYM koncept pomimo wszystkich cech typowej franczyzy jest czymś więcej. To bardziej narzędzie do stworzenia własnej franczyzy, a nie tylko franczyza.
Nano gym

Aplikacja

Nie służy tylko do zajęć grupowych. Jest w pełni edytowalna i czytelna, umożliwia tworzenie własnych treningów, które klienci podczas zajęć obserwują na telewizorach, a instruktorowi pozwala skupić się na ćwiczących klientach. Aplikacja umożliwia rezerwację stanowisk treningowych wraz z wybranym treningiem dla grup klientów ale pozwala też na uatrakcyjnienie treningu i inspirację dla każdego członka studia Nano Gym
Nano Gym

System

Mając na uwadze zdrowe i aktywne społeczeństwo, opracowaliśmy przyjazny dla wszystkich ćwiczących koncepcyjny system ćwiczeń dla początkujących i zaawansowanych. Nie tylko dajemy Ci najnowocześniejsze na rynku oprogramowanie, ale także całe KNOW HOW, które gromadziliśmy przez ostatnie 30 lat. Lata doświadczeń w branży fitness pozwoliły nam stworzyć gotowe programy treningowe na każdy dzień miesiąca. Jednak oprogramowanie, które dostajesz do dyspozycji zawiera już ponad 300 ćwiczeń, z których możesz łatwo stworzyć tysiące własnych, typowych dla Twojego studia i niepowtarzalnych treningów. Zarządzanie treningami może odbywać się z dowolnego miejsca na świecie. Oprócz oprogramowania treningowego zapewniamy także aplikację menadżerską pozwalającą na rezerwację miejsc na zajęciach oraz dokonywanie płatności.

Warianty, koszty i ceny

Niezależnie od tego, czy jesteś instruktorem, właścicielem siłowni, czy kimś, kto ma dość korporacyjnego wyścigu szczurów, koncepcja Nano Gym jest idealna do rozpoczęcia pierwszej własnej działalności fitness. Jest to stosunkowo niedroga inwestycja z bardzo wysokim ROI. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć odpowiednią lokalizację i dostosować ją do siłowni Nano.

Opłaty wstępne

 • Zestaw urządzeń do zajęć Nano Boot Camp

  169.000 zł netto

 • Podłoga fitness gumowa

  12 000 zł

 • Monitory - 4 sztuk

  12 000 zł

 • Aplikacja treningowa Nano

  za darmo

 • Oprogramowanie do zarządzania siłownią

  6 000 zł

 • Księga marki, KNOW HOW i szkolenia

  za darmo

 • Strona www wraz z systemem CMS

  za darmo

Opłaty bieżące

 • Procent od obrotu

  brak

 • Opłata za używanie aplikacji treningowej

  (5 lat gratis)

 • Opłata za używanie aplikacji menadżerskiej

  (1 rok gratis)

 • Szkolenia, konsultacje, pomoc w prowadzeniu

  brak

199 000 zł netto

Całkowity koszt Nano Gym

Nano Gym

Skontaktuj się

IMG S.A.

Strażnicza 1, 82-300 Elbląg, Poland

Kontakt

info@imgfitness.pl

+48552329372