Nano Gym

Nowoczesny i kompletny system zajęć BOOTCAMP w klubie.

Wprowadź wysoko opłacalne zajęcia grupowe Bootcamp w swoim klubie lub otwórz własną i kompletną siłownię butikową niskim kosztem. Wszystko to bez opłat i zobowiązań franczyzowych, dzięki Nano Gym by Gipara Fitness!

Skontaktuj się z nami
Nano Gym

Nano Gym to kompletny system

To nie tylko platforma lub atrakcyjna strefa funkcjonalna. To kompletne rozwiązanie typu White Label dla klubów fitness angażujące i lojalizujące członków z klubem fitness. Nano Gym to także nowoczesne zajęcia grupowe w systemie treningu odwróconego podnoszące atrakcyjność klubu na najwyższy poziom
1

Mała inwestycja

Sama powierzchnia robocza dla 6 strefowego Nano Gym zajmuje jedynie 114 m2. W komplecie otrzymujesz pełne wyposażenie wyposażenie funkcjonalne, oraz gumową podłogę, monitory, aplikacje, wszystkie urządzenia. Nieodzowne KNOW HOW, analizę opłacalności oraz szkolenie personelu także otrzymujesz gratis.
2

Niskie koszty miesieczne

Nano Gym jako niezależne studio butikowe generuje generuje nie zauważalne (w porównaniu z klubem fitness) koszty miesięczne. Dzięki kompaktowemu systemowi przechowywania sprzętu, nowoczesnemu wyposażeniu oraz automatyzacji treningu zapewnia jednak nawet do 30 miejsc na zajęciach grupowych . Brak energochłonnych urządzeń i dodatkowych opłat franczyzowych sprawia, że jest to efektywne i oszczędne rozwiązanie biznesowe zarówno dla dużych miast jak i małych miejscowości.
3

Przychody dużego klubu

Atrakcyjność wyposażenia, gotowe programy zajęć oraz możliwość tworzenia treningów na życzenie zabezpieczają tyle samo kanałów przychodowych co dobrze zorganizowany, duży klub fitness. Dzięki temu przychody osiągane przez niezależne studio Nano Gym kształtują się na poziomach osiąganych przez duże kluby fitness. W istniejącym klubie natomiast Nano Gym jako wersja Shop in Shop nie tylko uatrakcyjni ofertę klubu ale może być czynnikiem znacząco zwiększającym także jego przychody.
Zajęcia grupowe

Nano Boot Camp

Nano Boot Camp to rewolucyjna koncepcja grupowego treningu interwałowego dla każdej grupy ćwiczących. Ten wyjątkowy trening grupowy w systemie odwróconym jest wspierany przez aplikację treningową, która pozwala instruktorowi na swobodne przemieszczanie się po sali ćwiczeń w celu korekcji, nadzorowania i motywowania ćwiczących.
Każdy uczestnik zajęć trenuje we własnym tempie angażując wszystkie grupy mięśniowe osiągając wielopoziomową poprawę w swojej wytrzymałości, kondycji i redukcji tkanki tłuszczowej. Wersja BASIC Nano Gym posiada 6 stref treningowych, z których każda zapewnia bezpieczną przestrzeń i sprzęt dla 4-6 osób ćwiczących jednocześnie.
Nano Gym

Dla kogo i dlaczego

Niezależnie od tego, czy jesteś instruktorem, czy kimś, kto ma dość korporacyjnego wyścigu szczurów, koncepcja Nano Gym jest idealna do rozpoczęcia własnej, niezależnej działalności. Jest to stosunkowo niedroga inwestycja z bardzo wysokim ROI. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć odpowiednią lokalizację, a my Ci powiemy jak dostosować ją do siłowni w systemie Nano Gym i zarobić potężne pieniądze.

Mam własny lokal o pow. od 150 do 300 m2 i nie wiem co tam zrobić

Jeśli masz własny lokal to zastanów się, czy zamiast go wynajmować komuś, kto i tak może okazać się niepewnym najemcą, nie lepiej jest otworzyć własne studio butikowe. Nano Gym nie wymaga od Ciebie ani doświadczenia ani szczególnej opieki lub pracy, a przy okazji może zapewnić dochód na poziomie nawet dziesięciokrotnie wyższym od tego, który uzyskać za wynajem. Napisz do nas, a my sprawdzimy, czy Twój lokal się do tego nadaje.

Jestem trenerem i chcę otworzyć własne studio

Jesteś trenerem masz już doświadczenie i zapewne własnych klientów, przenieś ich wszystkich do własnego studia, na które Cię stać. Jednocześnie podnieś swój prestiż i zapewnij sobie pasywny przychód dzięki zajęciom typu bootcamp w Nano Gym. Jeśli chcesz to robić sam, to nie musisz nawet nikogo zatrudniać, a Twoje zyski będą jeszcze większe, bo mogą przekroczyć nawet 60 tys. miesięcznie. Napisz do nas, a my po sprawdzeniu, czy miejscowość, w której chcesz otworzyć studio jest odpowiednia dla Nano Gym poprowadzimy Cię za rękę przez cały proces inwestycji.

Posiadam już klub, ale chętnie zwiększę jego możliwości przychodowe

Zajęcia bootcamp w klubie to obecnie najbardziej popularny kierunek rozwoju fitness klubów. Jednak bez odpowiedniego oprogramowania wspomagającego pracę trenera tego poprostu nie da się zrobić. Nano Gym zapewni Ci gotowe treningi przygotowane na wszystkie dni miesiąca, ale da Ci też możliwość pełnej edycji i wprowadzania własnych planów treningowych opartych o najbardziej popularne i efektywne ćwiczenia funkcjonalne. Wszystko po to, aby zyskać zupełnie nowych klientów i zwiększyć przychody klubu nawet o połowę. Napisz do nas, a my sprawdzimy, czy Twój klub się do tego nadaje.
Nano Gym

Układ

114 m2 obszaru treningowego wystarczy na pełnowymiarową salę Nano dla 30 osób, ale nie jest to powierzchnia ściśle zdefiniowana. Oczywiście zajęcia będą bardziej opłacalne jeśli zmieścimy na nich więcej osób ale nie oznacza to, że na 80m2 także nie odniesiemy sukcesu. Przy mniejszych powierzchniach zmniejszymy poprostu ilość stref treningowych do 4 czy nawet 2 i też poprowadzimy atrakcyjne zajęcia. Jeśli ktoś będzie chciał natomiast zmieścić na zajęciach więcej niż 30 osób to zwiększymy liczbę stref do takiej ilości aby udało się jednocześnie poprowadzić trening nawet dla 50 osób.
Nano Gym

Brak opłat franczyzowych

Dajemy Ci pełne wsparcie wraz z całą wiedzą zgromadzoną przez najlepszych ekspertów na rynku. Oferujemy także pełną wolność decydowania i nie chcemy od Ciebie żadnych opłat za kontrakt czy licencję. Nasze motto to Minimalna liczba kosztów i pracowników, ale maksymalna liczba członków. Tylko 114 m2 powierzchni treningowej wystarczy, aby pomieścić 30 osób w jednej grupie i wygenerować ponad 60 tyś. zł dodatkowego dochodu. Nano Gym pomimo wszystkich cech dobrej franczyzy jest czymś więcej. To narzędzie do stworzenia własnej franczyzy w oparciu o własne rozwiązania treningowe.
Nano gym

Aplikacja

To aplikacja typu White Label czyli sam możesz ją nazwać jak chcesz. Nie służy tylko do zajęć grupowych i pozwala na tworzenie własnych treningów na życzenie lub treningów personalnych oraz na tworzenie harmonogramów wyświetlania treningów na każdym z telewizorów Nano. Jest w pełni edytowalna i bardzo czytelna i posiada wgranych kilkadziesiąt gotowych treningów oraz 400 ćwiczeń z ponad 30 różnymi akcesoriami treningowymi. Aplikacja umożliwia także sterowanie dowolnym kontentem wyświetlanym na każdym z dostępnych telewizorów z dowolnego miejsca na świecie.
Nano Gym

System

Mając na uwadze zdrowe i aktywne społeczeństwo, opracowaliśmy przyjazny dla wszystkich ćwiczących koncepcyjny system ćwiczeń dla początkujących i zaawansowanych. Nie tylko dajemy Ci najnowocześniejsze na rynku oprogramowanie, ale także całe KNOW HOW, które gromadziliśmy przez ostatnie 30 lat. Lata doświadczeń w branży fitness pozwoliły nam stworzyć gotowe programy treningowe na każdy dzień miesiąca. Jednak oprogramowanie, które dostajesz do dyspozycji zawiera już ponad 400 ćwiczeń, z których możesz łatwo stworzyć tysiące własnych, typowych dla Twojego studia i niepowtarzalnych treningów. Zarządzanie treningami może odbywać się z dowolnego miejsca na świecie. Oprócz oprogramowania treningowego zapewniamy także aplikację menadżerską pozwalającą na rezerwację miejsc na zajęciach oraz dokonywanie płatności.

Warianty, koszty i ceny

Nano Gym jako niezależne studio butikowe dopracowaliśmy pod każdym względem. Wzięliśmy pod uwagę najmniejszą potrzebną powierzchnię, najniższe koszty inwestycji i minimalne koszty związane z jej prowadzeniem. Jednak dla tych, którzy mają do dyspozycji większą przestrzeń oraz chcieliby jeszcze bardziej uatrakcyjnić samo ćwiczenie, przygotowaliśmy także warianty wyposażenia dla wersji SHOP IN SHOP, w której Nano Gym to tylko część dużego klubu fitness przynosząca dodatkowe dochody.

Wersja 4-ro stanowiskowa

ok. 79 m2 dla maksymalnie 22 osób na zajęciach grupowych

 • Zestaw urządzeń do zajęć Nano Boot Camp

  4 stanowiska

 • Podłoga fitness gumowa

  66 m2

 • Aplikacja treningowa Nano

  5 lat gratis

 • Księga marki, KNOW HOW i szkolenia

  gratis

 • Transport i instalacja

  gratis

 • Trawnik i sanki

  7m / 1.5m

 • Aplikacja Menadżerska

  gratis

 • Monitory - 2 sztuki

  65”

Opłaty bieżące

 • Procent od obrotu

  brak

 • Opłata za używanie aplikacji treningowej

  2 lata gratis

 • Opłata za używanie aplikacji menadżerskiej

  1 rok gratis

 • Szkolenia, konsultacje, pomoc w prowadzeniu

  gratis

149 900 zł netto

Całkowity koszt Nano Gym

Wersja 6-cio stanowiskowa

ok. 114 m2 dla maksymalnie 30 osób na zajęciach grupowych

 • Zestaw urządzeń do zajęć Nano Boot Camp

  6 stanowisk

 • Podłoga fitness gumowa

  96 m2

 • Aplikacja treningowa Nano

  5 lat gratis

 • Księga marki, KNOW HOW i szkolenia

  gratis

 • Transport i instalacja

  gratis

 • Trawnik i sanki

  12m / 1.5m

 • Aplikacja Menadżerska

  gratis

 • Monitory - 4 sztuki

  55”

Opłaty bieżące

 • Procent od obrotu

  brak

 • Opłata za używanie aplikacji treningowej

  5 lat gratis

 • Opłata za używanie aplikacji menadżerskiej

  1 rok gratis

 • Szkolenia, konsultacje, pomoc w prowadzeniu

  gratis

199.900 zł netto

Całkowity koszt Nano Gym

Nano gym

Dodatkowe zalety konceptu

Same zajęcia grupowe to nie wszystko. Dostępna w zestawie zachęca do korzystania z przestrzeni Nano Gym także poza zajęciami grupowymi. Jest w pełni edytowalna i pozwala na korzystanie ze strefy funkcjonalnej Nano inspirując się treningami na życzenie lub tymi w harmonogramie wyświetlania dla każdego z dostępnych telewizorów. Nano Gym to także idealne środowisko treningowe dla trenerów personalnych, gdzie przy pomocy aplikacji będą oni mogli prowadzić zajęcia dla większej ilości osób jednocześnie.
Nano Gym

Poznaj nasze treningi

Zobacz wszystkie
W aplikacji wbudowano gotowy do użycia trening na każdy dzień miesiąca ale jej największą zaletą jest to, że każdy trener może stworzyć dowolny trening dla swojej grupy klientów. W końcu to on zna ich najlepiej i wie czy potrzebują treningu o zwiększonej intensywności czy treningu dla totalnych amatorów.
W aplikacji wbudowano gotowy do użycia trening na każdy dzień miesiąca ale jej największą zaletą jest to, że każdy trener może stworzyć dowolny trening dla swojej grupy klientów. W końcu to on zna ich najlepiej i wie czy potrzebują treningu o zwiększonej intensywności czy treningu dla totalnych amatorów.
Nano Gym

Nasz proces krok po kroku, który przybliży Cię do otwarcia własnej siłowni:

1
Wypełnij formularz
Zrób pierwszy krok ku swojej własnej działalności fitness.
2
Połączenie z ekspertem
Nasz dedykowany opiekun klienta skontaktuje się z Tobą, aby zrozumieć Twoje potrzeby i cele.
3
Mail podsumowujący i projekt wstępny
Otrzymasz szczegółowy mail podsumowujący rozmowę oraz wstępny projekt, który przedstawi naszą propozycję i strategię dopasowaną do Twoich potrzeb.
4
Omówienie projektu
Spotkamy się (online lub offline w zależności od preferencji), aby omówić szczegóły projektu.
5
Spotkanie na miejscu
Nasz zespół odwiedzi Cię osobiście, aby przedstawić pełną strategię i biznesplan
6
Podpisanie umowy i początek współpracy
Po zaakceptowaniu naszej oferty i podpisaniu umowy, zaczynamy intensywnie pracować nad realizacją projektu.
Nano Gym

Wypełnij formularz

skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin!

IMG S.A.

Strażnicza 1, 82-300 Elbląg, Poland

Kontakt

info@imgfitness.pl

+48552329372