FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 • Nano gym może być niezależnym studiem butikowym spełniającym rolę małej siłowni lub wersją "klubu w klubie" przygotowanym do prowadzenia zajęć typu BOOT Camp w istniejącym już klubie fitness.
 • Ludzie stają się coraz bardziej wygodni i nie chcą dojeżdżać do miejsca treningu przez kilkadziesiąt minut dziennie. Dlatego na popularności zyskują obecnie kluby butikowe, do których możemy dojść w przysłowiowych kapciach, czyli te które znajdują się blisko miejsca zamieszkania. Nie wystarczy jednak kilkakrotnie zmniejszyć dużego klubu i liczyć na to aby wciąż był on opłacalny finansowo. Aby klub butikowy był opłacalny musi być zlokalizowany w odpowiedniej lokalizacji, musi posiadać niskie koszty stale i być wyposażonym tak aby zapewniać co najmniej 3 kanały dochodowe. I takie właśnie jest Nano Gym.
 • Nano gym to cały gotowy koncept wyposażenia, modelu biznesowego, oprogramowania i dostępnej wiedzy spakowany w dostępny dla każdego pakiet bez opłat franczyzowych. Wyposażenie sprzętowe i softwarowe Nano Gym umożliwia odwrócony trening grupowy, trening personalny, trening standardowy ale także trening na żądanie, czyli możliwość szybkiego ustawienia dowolnego treningu dla jednej lub grupy osób na dowolnym stanowisku w sposób bezobsługowy.
 • Podobnie jak największe sieci klubów butikowych także Nano Gym bazuje na treningu „odwróconym”. W tym modelu ćwiczący na zajęciach patrzą na monitory, na których wyświetlane są wszystkie ćwiczenia, dzięki czemu instruktor ma czas i możliwość do korygowania i nadzorowania prawidłowo wykonywanego treningu.
 • My udostępniamy Ci gotowe stworzone przez nas treningi, więc nie musisz się martwić tworzeniem własnych. Idea natomiast jest taka, aby treningi były charakterystyczne dla danego klubu lub danej sieci klubów. Powinni je tworzyć zatem Twoi trenerzy klubowi, którzy się na tym znają. Nawet jeśli w danym mieście będzie istniał jeszcze inny klub (B) w koncepcie Nano Gym , to nie będzie miał dostępu do treningów stworzonych przez trenerów z klubu (A).
 • To nie jest konieczne, gdyż treningi są zapisywane w chmurze i można je ponownie wyświetlać na telewizorach tyle razy, ile mamy ochotę. W panelu sterowania mamy dostęp do każdego telewizora w klubie lub nawet całej sieci klubów. Możemy je zatem wyświetlać na dowolnym telewizorze w klubie i o dowolnej godzinie. Możemy też stworzyć playlistę dotyczącą jednego bądź wielu telewizorów z harmonogramem wyświetlania na cały miesiąc.
 • Treningi są dla każdego klubowicza. Najcześciej jednak będą korzystały z nich osoby, które chciałyby zostać zainspirowane codziennie czymś nowym lub te, które same nie potrafią ćwiczyć. Co chyba jednak najważniejsze, aplikacja może też służyć do tworzenia treningów na zamówienie klubowiczów. Możesz np na prośbę lub rezerwację klubowicza lub grupy klubowiczów uruchomić dowolny trening na stanowisku NANO o dowolnej godzinie dnia tak aby zachęcić ich do przychodzenia właśnie do Twojego klubu.
Nano Gym

Poznaj nasze treningi

Zobacz wszystkie
W aplikacji wbudowano gotowy do użycia trening na każdy dzień miesiąca ale jej największą zaletą jest to, że każdy trener może stworzyć dowolny trening dla swojej grupy klientów. W końcu to on zna ich najlepiej i wie czy potrzebują treningu o zwiększonej intensywności czy treningu dla totalnych amatorów.
W aplikacji wbudowano gotowy do użycia trening na każdy dzień miesiąca ale jej największą zaletą jest to, że każdy trener może stworzyć dowolny trening dla swojej grupy klientów. W końcu to on zna ich najlepiej i wie czy potrzebują treningu o zwiększonej intensywności czy treningu dla totalnych amatorów.
Nano Gym

Nasz proces krok po kroku, który przybliży Cię do otwarcia własnej siłowni:

 • Zrób pierwszy krok ku swojej własnej działalności fitness.
 • Nasz dedykowany opiekun klienta skontaktuje się z Tobą, aby zrozumieć Twoje potrzeby i cele.
 • Otrzymasz szczegółowy mail podsumowujący rozmowę oraz wstępny projekt, który przedstawi naszą propozycję i strategię dopasowaną do Twoich potrzeb.
 • Spotkamy się (online lub offline w zależności od preferencji), aby omówić szczegóły projektu.
 • Nasz zespół odwiedzi Cię osobiście, aby przedstawić pełną strategię i biznesplan
 • Po zaakceptowaniu naszej oferty i podpisaniu umowy, zaczynamy intensywnie pracować nad realizacją projektu.
Nano Gym

Wypełnij formularz

skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin!

IMG S.A.

Strażnicza 1, 82-300 Elbląg, Poland

Kontakt

info@imgfitness.pl

+48552329372